top of page

yaprak menteşeler

yaprak menteşe

Olağanüstü tasarım özelliklerine ve yüksek kaliteye sahip DORMA Yaprak Menteşeler ile size eşsiz güvenilirlik ve uzun servis ömrü sunuyoruz. Menteşe içerisinde bulunan sarmal bilyalı rulman sistemi sayesinde, eksenel ve radyal yük gerilimlerinin emilimi sağlanır. Bu sayede yüksek yük taşıma performansı ile birlikte, kapılarınızın sessiz ve zahmetsizce açılmasını sağlar.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

  • Sabit pim özelliği sayesinde ek güvenlik özelliği

  • 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir

  • SSS Sabitleme vidaları ile birlikte

Özellikler

Paslanmaz çeliğin üstünlüğü

DORMA Paslanmaz Çelik Yaprak Menteşeler özellikle ticari ve konut proje uygulamaları için tasarlanmıştır. Menteşenin; Sabit pim içeren tasarımı sayesinde ek bir güvenlik özelliği; Sarmal bilyalı rulman sistemi içeren tasarımı sayesinde yük gerilimlerinin emilimini sağlama özelliği; Köşeli ve kenarları pahlı model seçenekleri sayesinde ahşap ve aluminyum kapılara kolayca monte edilebilme gibi özellikleri mevcuttur. 304 Kalite Paslanmaz Çelikten imal edilmesi ve fiyat konusundaki ekonomikliği ön plana çıkmaktadır.

3090 F Modelinde ise;

3090 Yaprak Menteşenin özelliklerine ek olarak 3090 F Modelinde (Certifire) Uluslararası geçerlilikte sertifikalanmış yangın dayanımı özelliği bulunmaktadır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • ISO 14025

  • EN 15804

bottom of page